Informacje o sklepie

Marka Football Masters powstała w 2014 roku. Wszystko zaczęło się od tego, że jako bramkarz ekstraklasowej Korony Kielce w trakcie poszukiwania idealnych rękawic i testowania kolejnych marek oraz modeli wpadłem na pomysł stworzenia własnego projektu rękawicy, który miałby sprostać wszystkim moim oczekiwaniom.

Kierunkiem jakim postanowiłem podążać była najwyższa bezkompromisowa jakość, cena spadła tutaj na dalekie miejsce.

Całe życie spędzone na boisku, w bramce, tysiące godzin treningów, setki rozegranych meczy pomogły zdobyć bezcenne doświadczenie pozwalające stworzyć rękawice w nowej, nieznanej dotąd jakości.

Zaufała nam blisko połowa ekstraklasowych bramkarzy, co świadczy o bardzo wysokim poziomie wykonania rękawic. Każdy model jest nieustannie doskonalony, dziesiątki godzin spędzam na konsultacjach z naszymi użytkownikami, aby móc tworzyć perfekcyjny produkt, który zapewni Ci dominacje w bramce.

Dodatkowo można nas oglądać na boiskach Rumunii czy Japonii.
Dzięki młodym talentom nasze rękawicy są na boiskach FC Barcelony, Manchesteru United, Chelsea FC czy Leicester City. To tylko potwierdza najwyższy poziomie jakości.

Priorytetem firmy Football Masters jest stworzenie rękawicy idealnej. Najwyższej jakości materiały, sprowadzane od najlepszych producentów, mają zapewnić komfort w każdych warunkach. Jako, że od urodzenia jestem indywidualistą, zawszę dążę do perfekcji, a moja marka jest tego odzwierciedleniem.

Podejście frontem do klienta, zrównoważony rozwój i ciągłe programy poprawy jakości sprawiły, że jesteśmy najczęściej nagradzanym polskim producentem rękawic bramkarskich. W roku 2015 otrzymaliśmy certyfikat „Jakość Roku”. W 2016 nagrodą był „Wybór Polaków” dla najczęściej wybieranych rękawic bramkarskich w Polsce. Z początkiem 2018 roku firma odebrała europejski certyfikat jakości, który potwierdza, że są to rękawice na najwyższym światowym poziomie.

 

 

Wyróżnij się! Wejdź na nowy
WYŻSZY POZIOM Z FOOTBALL MASTERS !!
Wojciech Małecki

358216954f18442863e7
Jak wyglądają testy rękawic bramkarskich?

 

pixel